Ви напевно бачили рекламу цієї програми підтримки українських жінок у заснувані власної справи у польщі, де окрім навчання та менторінгу з експертами ще виділяють по 4000$ кожній учасниці на старт. А чи подали заявку?
Якщо ще ні, то поспішайте!
Минулого тижня ми спілкувалися з менеджеркою цієї програми і в них насправді (як це не дивно) поки що досить мало заявок на програму.

Крім того, при відборі вони будуть віддавати перевагу проектам, які направлені на on-line бізнес та e-commerse. А це ж наша тема, і шанси потрипити на програму дуже хороші!

Звичайно, вони приймають заявки і на відкриття оф-лайн бізнесів у Польщі (типу кав’ярні, цукерні, салони краси і т.ін.) Але у відборі on-line проекти будуть мати у рейтингу на 10% більше балів ніж оф-лайн. І ідея тут дуже проста: щоб після закінчення війни жінки могли спокійно повернутися до України вже зі своїм існуючим бізнесом, наприклад тим самим магазином на Etsy (салон за собою не повезеш ;))

Впродовж року кожна жінка, яка відкриє бізнес, отримає:
– навчання та тренінги,
– 41 годину індивідуальних консультацій з експертами у своїй області,
– вайчер на 4000$ на придмання необхідного обладнання та/або додаткове навчання,
– підтримку у веденні бухгалтерського обліку та з юриличних питань,
– підтримку у просуванні власної справи.

  • Тож, дівчата, прошу, зайдіть за посиланням та заповніть анкету, адже заявки приймають до 17 жовтня!

P.S. Доречі, у Варшаві у рамках проекту ще й буде відкрито безкоштовний коворкінг з денною дитячою опікою. Ну клас же, можна буде спокійно попрацювати, поки за вашими діточками приглянуть та розважать 😉

ПОДАТИ ЗАЯВКУ