Підтримай українських підприємниць! ПІДТРИМАТИ

КОЛИ УКРАЇНА ПЕРЕМОЖЕ

REBUILD UKRAINE

Це практично-орієнтована програма навчань та стажувань для українських жінок спеціалісток будівельної галузі. Після програми учасниці прийматимуть участь як у розробці проектів відбудови житла та інфраструктури України, так і в їх реалізації

Україна

Після перемоги

Передумови

Прийде час для відновлення інфраструктури та житлового фонду України. Країни Заходу вже готуються до реалізації нового плану Маршалла для України.

Вже зараз очевидно, що до реалізації цих проектів будуть залучені не лише українські архітектори та будівельні компанії.

© Depositphotos / arskajuhani
© Depositphotos / arskajuhani

Планування, проектування та реалізація реконструкції України вимагатиме фахівців.

Компанії, які будуть залучені до проектів, повинні мати фахівців, які знають українські та європейські будівельні норми, розуміють, як працюють компанії ЄС та України, розуміють контекст та специфіку.

Цільова аудиторія

Українські жінки спеціалістки

Українські інженери / дизайнери з будівельної галузі / менеджери  (як ті, хто вже працюють, так і випускники українських будівельних вузів та студенти старших курсів)

Оскільки чоловіки зараз не можуть покинути територію України, найбільшою цільовою групою проекту стануть жінки.

3267252
zhenskie-professii-professii-dlya-zhenshin

Головні етапи

Організація проекту

Проект буде організовано у форматі воронки: спочатку залучається велика кількість учасників, а потім на кожному етапі відбираємо найбільш мотивованих, щоб остаточно відібрати та підготувати найкращих з кращих

результати проекту

Соціальний та економічний вплив

Проект підготує команду інженерів/дизайнерів/керівників будівництва, які знатимуть як українські будівельні норми, так і правила та стандарти ЄС

Будуть налогоджені зв’язки та досвід співпраці українських інженерів із західними компаніями, зацікавленими у відбудові України

Буде прискорено підготовку та реалізацію проектів, а також підвищено їхню ефективність, також це дозволить зменшити ризики для европейських компаній.

ЗРОБІМО ЦЕ!

Запрошуємо долучитися до проекту

Ми співпрацюємо з навчальними закладами, які готують спеціалістів будівельної галузі, з українськими органами місцевого самоврядування та европейськими компаніями будівельної галузі, виробниками будівельних матеріалів.
Бажаєте долучитися до проекту? Запрошуємо!

ПАРТНЕРИ

Проект підтримують

Чекаємо на підтвердження...