Зараз багато не лише організацій, але і людей по всьому світу підтримує Україну і украінців у багатьох напрямках: забезбечення їжею та речами першої необхідності, психологічна підтримка, підтримка навчання та пошук роботи.

Метою нашої фондації – є підтримка українських жінок підприємниць у розвитку їхнього бізнесу, де б вони не були (в Україні, Польщі, чи де інде) і на якому б етапі розвитку не знаходився їх бізнес.

Подивіться це коротке відео, аби дізнатися, чому саме KORALI 🙂

 

Ми запрошуємо усіх небайдужих підтримати перші кроки українських жінок на шляху до самостійності та впевненості, на шляху відбудови власного життя та добробуту.

При створенні фундації Korali її засновники керувалися такими цінностями:

Дії, а не бездіяльність

Фонд підтрумує активних українок, котрі дивляться у майбутнє, та прагнуть самостійно забезпечувати себе, готові брати на себе відповідальність за своє життя та майбутнє, прагне розвитку та рішуче налаштован!

Вудочка, а не рибка

Фонд виділяє інвестиції на проведення навчань для українських жінок з питань закладання та початку діяльності нових бізнесів.
Фонд фінансує індивідуальні консультації єкспертів з юридичних, податково-бухгалтерських, маркетингових питань та пошуку фінансування для початку або розширення бізнесу.
Також фонд покриває витрати щойно відкритих бізнесів на юридичний та бухгалтерський супровід діяльності (до 6 місяців). 

Адресна підтримка

Кожен інвестор (як крупний, так і приватний) має змогу фінансово підтримати як фундацію Korali вцілому, так і конкретні бізнес-проекти через наш магазин проектів, де кожен має змогу допомогти українським жінкам у найнеобхіднішому для початку діяльності: хтось збирає кошти на нову швейну машину аби розпочати виробництво, а хтось на каво-машину для своєї кав’ярні. І ви можете долучитися до конкретного проекту.

Ми віремо, що кожна українка заслуговує на шанс побудувати своє нове незалежне і процвітаюче життя, а їх дітки заслуговують на безтурботне дитинство!